Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Astronergy

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

В рамках CHINT Group Astronergy є інтелектуальним виробничим підприємством, яке зосереджується на фотоелектричних елементах і модулях. Це одне з перших приватних підприємств у Китаї, засноване ще у 2006 році, яке ступило в сферу фотоелектричної енергії. Його по праву називають піонером у фотоелектричних модулях TOPCon типу n.

 

Маючи бізнес у понад 140 країнах і регіонах, компанія Astronergy створила інтелектуальні виробничі бази в багатьох китайських містах та в Таїланді. Вона також створила філії та торгові центри в таких країнах, як Німеччина, Іспанія, Нідерланди, Польща, Сполучені Штати, Канада, Бразилія, Австралія, Сінгапур, Японія та ін., досягнувши високих показників продажів фотоелектричної продукції Astronergy на ринках Європи, Північної Америки, Латинської Америки та Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

 

Як головний укладач першого стандарту фотоелектричних модулів у провінції Чжецзян, PVEL – авторитетна лабораторія тестування продуктивності фотоелектричних модулів – СІМ разів оцінювала Astronergy як «Кращого виробника». Bloomberg New Energy Finance (BNEF) багато разів включала її до списку «Виробник фотоелектричних модулів Tier 1». І це було визнано EuPD Research як «TOP Brand PV 2023» у відповідній категорії.


https://www.astronergy.com

Розгорнути
Вгору