Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

LuxPower

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

LuxРowerTek — це китайська компанія, заснована в 2017 році групою професійних інженерів з розробки сонячних інверторів з більш ніж 20-річним досвідом безпосереднього проектування в цій галузі. Команда інженерів зосереджена на тому, щоб запропонувати найсучасніші технології сонячних інверторів в епоху вуглецевої нейтральності, для інсталяторів, монтажників  та користувачів.  

На сьогодні по всьому світу встановлено понад 50 000 сонячних станцій з використанням продукції LuxРower, в тому числі гібридних інверторів LuxРower, і цей список постійно зростає. Компанія має дистриб'юторів сонячних інверторів у Європі, активно працює у Великобританії, Італії, Австралії, Японії, В'єтнамі, Філіппінах, Південній Африці та в Україні.

Клієнти задоволені продукцією завдяки гарному дизайну, сервісу як від LuxРower, так і від HEXAGON-ENERGY. Сервіс від Luxpower також професійний, завдяки фірмовій системі моніторингу інженери можуть легко дистанційно перевірити систему і отримати все про роботу сонячної станції, сонячних батарей та інвертора.  

Luxpower пропонує рішення для зберігання енергії як для житлових будинків, так і для комерційних приміщень, як для нових установок, так і для модернізації існуючої системи. 


www.luxpowertek.com 

Район Баоань, Шеньчжень, Китай

Розгорнути
Вгору