Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Risen

Risen Energy Co., Ltd – це китайська компанія, що займається НДДКР (науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи), виробництвом, продажем та обслуговуванням сонячних модулів, продуктами фотогальванічної технології, сонячним терміналом та інтеграцією.

Будучи державним високотехнологічним підприємством, компанія Risen Energy має понад 45 ключових бізнес-технологій і створила фотоелектричну лабораторію національного рівня, яка є незалежною та отримала сертифікат CNAS. Лабораторія також забезпечує підтримку проектування, розробки та контроль якості інших фотоелектричних підприємств. В даний час річна потужність сонячних елементів та виробництво модулів складає 4,5 ГВт, що дозволило корпорації увійти до першої десятки світових лідерів у сонячній енергетиці.

Risen Energy відповідає стандартам TUV, UL, CE, GS, ROHS, REACH, PAHS, Golden Sun та інших за якістю, а також виробляє продукцію із системою якості ISO9001, ISO14001 та ISO18001.

Продукція Risen експортується до більш ніж 50 країн і регіонів, таких як Європа, Америка, Південна Африка та Азія, забезпечуючи професійні та зручні фотоелектричні рішення та технічну підтримку для наших клієнтів.

Risen Energy допомагає клієнтам досягти цілей щодо низького та нульового викидів вуглецю і прагне зробити свій внесок у підтримку світової спільноти у вступі в нову еру вуглецевого нейтралітету.


https://en.risenenergy.com

Ninghai, Ningbo

China

Розгорнути

Немає товарів

Вгору