Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Sungrow

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Sungrow Power Supply Company Limited - китайська фотоелектрична компанія, основні інтереси якої зосереджені у сфері виробництва сонячних інверторів, вітряних конвертерів, систем накопичення енергії, контролерів двигунів для електромобілів, а також у сфері обслуговування сонячних та вітряних електростанцій.

Компанія була заснована в 1997 році професором університету Цао Ренсяном. Sungrow на сьогодні є лідером у галузі досліджень та розробки (R&D) інверторів для сонячної електроенергії. У складі компанії працює найбільша в галузі команда висококваліфікованих дослідників та розробників. Cтаном на червень 2023 року компанія має понад 405 ГВт потужностей встановлених по всьому світі. 

Асортимент продуктів забезпечує широке портфоліо інверторних PV рішень та систем накопичення енергії для великомасштабних, комерційних та побутових домогосподарств, а також міжнародно визнаних рішень із виробництва сонячних систем. Sungrow працює 26 роки у сфері PV сонячних електростанцій, потужність енергетичних установок якої охоплює понад 150 країн світу. 


https://ua.sungrowpower.com

Розгорнути
Вгору