Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Trinasolar

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

TrinaSolar Co., Ltd. - це компанія заснована в 1997 році, в м. Чанчжоу, провінція Цзянсу, Китай, де розташована її штаб-квартира. Підприємство займається розробками, виробництвом та продажем фотоелектричних продуктів та систем, а також працює у сфері розумної енергетики.  

Глобалізація розглядається як основна корпоративна стратегія TrinaSolar. Компанія прагне лідирувати в інтелектуальних рішеннях для сонячної енергетики та сприяти трансформації нових енергетичних систем для майбутнього з нульовим енергоспоживанням. 

У 2022 році TrinaSolar відкрила свою міжнародну штаб-квартиру в Шанхаї, що розширило її діяльність та дало поштовх для активного створення глобальних команд. За останні роки компанія поновлювала свій штат, наймаючи міжнародних керівників високого рівня та залучаючи талановитих працівників у сфері науково-дослідних робіт із понад шістдесяти країн та регіонів.  

До сьогодні успішно працюють регіональні штаб-квартири в Цюріху, Кремнієвій долині США, Маямі, Сінгапурі, Дубаї, офіси та філії в Мадриді, Мексиці, Сіднеї, Римі тощо, а також виробничі бази в Америці, Таїланді, В’єтнамі, Індонезії та ОАЕ. з операціями в більш ніж 160 країнах і регіонах по всьому світу. 


www.trinasolar.com

 

Розгорнути
Вгору