Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Ja Solar

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

JA Solar Technology Company Limited - китайська фотоелектрична компанія, вважається одним із найбільших за величиною виробників сонячних панелей (модулів) у світі після Jinko Solar. Заснована в 2005 році, штаб-квартира розташована в Пекіні, контрольний пакет акцій належить одному з найбагатших мільярдерів країни Цзінь Баофану.

Концерн JA Solar є загальновизнаним брендом, який з 2006 року спеціалізується на виготовленні моно- та полікристалічних фотомодулів для промислових цілей та приватних домогосподарств. На сьогодні компанія має значний досвід в галузі альтернативної енергетики, що дозволяє широко використовувати виробничі потужності своїх заводів для виробництва надійних сонячних батарей і бути успішним продавцем на ринку.

JA Solar вживає практичних дій для створення всебічної системи зеленого екологічного розвитку «6+», щоб допомогти глобальному екологічному будівництву. Завдяки безперервним технологічним інноваціям, впевненим фінансовим перевагам та розвиненій глобальній мережі продажу та обслуговування JA Solar отримала визнання клієнтів у Китаї та за кордоном і вже багато років входить до списків 500 великих китайських компаній за версією журналу “Fortune” та 500 найбільших глобальних компаній у зеленій енергетиці.


https://www.jasolar.com

Beijing, China

Розгорнути
Вгору